vectra-1

Nowy Salon firmy Vectra przy ul. Szczecińskiej 68

Firma Vectra, która w Słupsku obsługuje wielu klientów oferując im telewizję kablową czy internet, przeniosła swój salon firmowy z ul. Kopernika. Nowy Salon Firmowy Vectry ma spełnić wysokie normy obsługi klientów. Salon znajduje się w nowej lokalizacji na ulicy Szczecińskiej 68. 

Vectra zdecydowała się na nową lokalizuję salonu, ponieważ dotychczasowy punkt obsługi Klientów przy ulicy Kopernika 37 okazał się zbyt mały. Salon w nowej lokalizacji na ulicy Szczecińskiej spełnia wysokie standardy sprzedaży i obsługi, jest przestronny i nowocześnie wyposażony. Znajduje się w nim pięć stanowisk bezpośredniej obsługi interesantów. A także dostateczna ilość miejsca dla oczekujących, którzy mogą skorzystać z elektronicznego systemu kolejkowego. Wejście, ciągi komunikacyjne i pomieszczenia, przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Salon jest czynny sześć przez dni w tygodniu w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku i 9-13 w soboty.

Jednocześnie Vectra udostępnia mieszkańcom Słupska także inne formy kontaktu z firmą, takie jak e-mail, formularze na stronie internetowej www.vectra.pl czy infolinia. Obecnie każdą sprawę z Vectrą można załatwić telefonicznie bez konieczności wychodzenia z domu, poprzez telefoniczne Centrum Obsługi Klienta (COK). Można tu zamówić dowolną usługę Vectry, uzyskać pomoc techniczną lub zgłosić uwagi (w tym reklamacje) do działania usług firmy w dowolnym mieście. Jeśli zachodzi taka potrzeba, pracownicy Infolinii kierują do mieszkania abonenta odpowiedniego przedstawiciela Vectry w celu np. podpisania umowy, instalacji urządzenia lub usunięcia awarii. Podstawowe numery infolinii to 801 080 180 oraz 58 742 65 00 z telefonu komórkowego.

źródło: informacja prasowa firmy Vectra

Udostępnij.