Plaża w Rowach - fot. www.rowy.net.pl

Plaża w Rowach – fot. www.rowy.net.pl

W piątek ostrzegaliśmy – za wskazaniami meteorologów z IMGW-PIB o koszmarnym pogodowo weekendzie. Jednak jak większość z Was stwierdziła organoleptycznie nic praktycznie się nie sprawdziło. A nad morzem było ciepło – oczywiście jak na tą porę roku, bezwietrznie i bez opadów. Skorzystali też z tego mieszkańcy regionu, tak że w Ustce nie można było w niedzielę odnaleźć wolnego miejsca parkingowego – normalnie jak w środku letniego sezonu.

Oto mała galeria zdjęć z nadmorskich weekendowych spacerów w trzech miejscowościach naszego regionu: Rowach, Poddąbiu i Orzechowa.

Rowy (zdjęcia www.rowy.net.pl)

W Rowach na plaży cieplutko – ale zimę jeszcze widać – w postaci zwał śniegu upychanego na plaży przez morskie fale a także wyjątkowego plażowego jeziorka z płatami kry.

Poddąbie (zdjęcia internautka Kasia – Dziękujemy ;)

Plusowa temperatura i słońce wychodzące zza zimowych chmur przyciągnęło spacerowiczów do Poddąbia. Oblodzona plaża stworzyła klimat jak z baśni o Królowej Śniegu. Jak widać, zadowolone psiaki  nie przejęły się zakazami, anarchia na czterech łapach i dobra zabawa przede wszystkim.

Orzechowo (zdjęcia www.orzechowo.net.pl)

Orzechowo niestety dalej z bałaganem po orkanie Ksawery z grudnia 2013 roku. Mimo ostrzeżeń wielu spacerowiczów korzystało z uroków łagodnej pogody.

Udostępnij.