Już 24 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo ,,Sierpień w hrabstwie Osage” z doborową obsadą: Meryl Streep, Julią Roberts czy Ewan McGregor.

sierpien-w-hrabstwie-osageKomediodramat obyczajowy ,,Sierpień w hrabstwie Osage” to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (nominowana do Oscara Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (nominowana do Oscara Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), z których dwie pierwsze opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości. Pewnego dnia powracają, by zmierzyć się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody w rodzinie. To film, który opowiada uniwersalną historię o rodzinnych więzach. W fenomenalnej obsadzie, obok Meryl Streep i Julii Roberts, znaleźli się także: Ewan McGregor, Chris Cooper, Sam Shepard i Benedict Cumberbatch. ,,Sierpień w hrabstwie Osage” oparty został na sztuce Tracy’ego Lettsa, który jest także autorem scenariusza do filmu.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=3AOUK-uCxFw” width=”560″ height=”315″]
Udostępnij.

Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879