Fot. Lotto.pl

Fot. Lotto.pl

Ostatnie losowanie Lotto okazało się szczęśliwe dla mieszkańców Pomorza. W Szczecinie ktoś wygrał 4 765 600,60 złotych. Z kolei w Wałczu tego samego dnia w Mini Lotto padła wygrana w wysokości 329 tys. zł.

 Szczęśliwy gracz odwiedził szczeciński punkt LOTTO przy ul. Bohaterów Warszawy (CH Turzyn, salonik prasowy In Medio). Kupił tam dwa zakłady na chybił trafił za 6 zł. W jednym z nich znalazł się zestaw liczb, które zostały wylosowane w sobotę: 2, 9, 11, 23, 24, 34.

Sobotnie losowania to nie tylko wielka wygrana w Lotto, ale także w Mini Lotto. Kwotę aż 329 017,30 złotych wygrał ktoś, kto wstąpił do punktu LOTTO przy ulicy Dąbrowskiego 28 w Wałczu. Gracz również wybrał metodę na chybił trafił. Jego wygrana jest czwartą najwyższą, jaka do tej pory padła w tej grze. Jest to także druga „piątka”, jaka padła w Wałczu.

Ciekawe, czy tym razem zwycięzcy zgłoszą się po swoje wygrane. Przypomnijmy, że w listopadzie 2012 roku w Chojnicach ktoś wygrał ponad 17 milionów złotych i nie odebrał pieniędzy. Wygrana przepadła i zasiliła pulę m.in. specjalnego wigilijnego losowania lotto w grudniu 2013, w którym pula na wygrane pierwszego stopnia wynosiła 20 milionów złotych.

To kolejne wysokie wygrane jakie padły na Pomorzu. Przypomnijmy, że rekord wygranej w Lotto wynosi ponad 33,7 miliona złotych i padł w Gdyni.

Fot. Lotto.pl

Fot. Lotto.pl

Udostępnij.