Fot. youtube.pl

Fot. youtube.pl

Siła, wytrzymałość, wytrwałość i pasja tymi słowami można określić wyczyny chłopaków ze Street Workout Słupsk. Zobacz ich najnowszy film, który opublikowali na youtube.

Słupska grupa Street Workout działa dopiero od około roku, ale już może pochwalić się doskonałą kondycją, gibkością i sprawnością fizyczną, która pozwala im wykonywać karkołomne ewolucje na różnego rodzaju przyrządach. Swoje umiejętności doskonalą na ulicznych trzepakach, drabinkach, ale również w siłowni. Zobacz ich najnowszy film pt. „Hosoł” Trening.

Ujęcia na hali i siłowni kręcone były w Aktywnej Fabryce w Słupsku.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=RVuiEo65Ji4″ width=”560″ height=”315″]

Street workout to po polsku uliczny trening polegający na wykorzystywaniu elementów zabudowy podwórkowej do wykonywania ćwiczeń. Mimo, że taki typ treningu jest w powszechnym użyciu od długiego czasu, określenie ‚street workout’ powstało dopiero około roku 2009.

Głównymi skupiskami ćwiczących jest Rosja oraz Stany Zjednoczone. Od 2011 roku odbywają się mistrzostwa świata w street workoucie – Street Workout World Championship, przemianowane w 2012 roku na Street Workout World Cup.

źródło: wikipedia.pl


Udostępnij.