Stabill Jezioro Tarnobrzeg – Energa Czarni Słupsk 72:88 (18:26, 15:18, 17:27, 22:17)

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Po rzucie wolnych Andrew Fitzgeralda wygrywali 10:4. Szybko za odrabianie strat wzięli się jednak słupszczanie. Po trafieniach Tomasza Śniega i Mateusza Jarmakowicza prowadzili nawet trzema punktami. Bardzo dobrze radzili sobie także Marcin Dutkiewicz i Michał Nowakowski. Goście mieli przewagę nawet 10 punktów w pierwszej części meczu. W drugiej kwarcie ta sytuacja się utrzymała. Skuteczny był Garrett Stutz, a ważne punkty zdobywali także Michałowie: Jankowski i Nowakowski. Ekipa Stabill Jeziora nie imponowała skutecznością z dystansu i dzięki temu gracze trenera Andreja Urlepa mogli cieszyć się z prowadzenia. W trzeciej kwarcie Energa Czarni jeszcze bardziej odskoczyli rywalom, zaskakując przede wszystkim niesamowitą skutecznością w rzutach za trzy punkty. Po kolejnej trójce Dutkiewicza słupszczanie wygrywali nawet 71:49. Tarnobrzeżanie wygrali co prawda ostatnią kwartę, ale to już nie miało większego wpływu na ostateczny wynik spotkania.

Najlepszym zawodnikiem spotkania był Michał Nowakowski, który rzucił 28 punktów (8/8 za trzy) dla Energi Czarnych. 13 punktów dołożył Michał Jankowski. W ekipie Stabill Jeziora wyróżniał się Tony Weeden, który zakończył mecz z 18 punktami.