Z gdańskiego lotniska będziemy mogli polecieć liniami Eurolot do Zurychu, Brukseli, Helsinek i Hamburga, a Ryanair-em do toskańskiej Pizy we Włoszech (tej od krzywej wieży). LOT zlikwidował jednak połączenia do Frankfurtu, ale na pomoc przyszła Lufthansa i na tej trasie zwiększyła częstotliwość lotów.

lotnisko-gdansk

Nowe połączenia Eurolotu będą obsługiwane od marca: 3 marca wystartują pierwsze samoloty lecące do Brukseli (połączenia w poniedziałek, środę, piątek, niedzielę) i Zurychu (wtorek, czwartek, piątek, niedziela), natomiast 31 marca do Hamburga (wtorek, czwartek, sobota) i Helsinek (poniedziałek, środa, czwartek, niedziela).

Polecimy także samolotami Eurolotu do Wrocławia i to osiem razy w tygodniu. Do stolicy Dolnego Śląska samoloty przewoźnika polecą w poniedziałek, środę i piątek rano, oraz we wszystkie powszednie dni tygodnia wieczorem.

Bilety są już dostępne do rezerwacji na stronie eurolot.com. Bilety na trasy zagraniczne kosztują od 399 zł w obie strony i od 299 zł na trasie do Wrocławia. Są to ceny obniżone na czas promocji.

Od 31 marca pasażerowie będą mogli polecieć Ryanair-em do włoskiej Pizy z Gdańska, dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki – będzie to okazja na weekendowy pobyt w tym pięknym mieście. Bilety będą do kupienia od 18 grudnia na stronie ryanair.com.

 

Udostępnij.