źródło: Policja Lębork

źródło: Policja Lębork

Lęborska policja wyznaczyła 3000 zł nagrody dla osoby, która przyczyni się do wskazania i zatrzymania sprawcy dwóch zuchwałych kradzieży do jakich doszło w poniedziałek. Od wczorajszego wieczora, pracuje specjalnie powołana przez Komendanta, grupa policjantów, którzy nieprzerwanie pracują nad opisaną sprawą. Trwają przesłuchania świadków i osób, które mogły mieć związek z przestępstwem.

Komendant Powiatowy Policji w Lęborku wyznaczył 3000 zł nagrody dla osoby, która przyczyni się do wskazania i zatrzymania mężczyzny, który w poniedziałek około godz. 16 i około 21 dokonał zuchwałych kradzieży na terenie Lęborka. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, wysoki (około 180 cm), ubrany w ciemną (granatową lub czarną) kurtkę 3/4, spodnie typu bojówki w kolorze jasno brązowym, popielatym, w kapturze i z kominiarką na twarzy wszedł najpierw do zakładów bukmacherskich na ul. Staromiejskiej, po potem prawdopodobnie ten sam mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego na ul. I Armii Wojska Polskiego. Po wejściu zażądał wydania pieniędzy i nie używając siły po otrzymaniu pieniędzy wyszedł w nieznanym kierunku. Jak wynika z zapisu monitoringu i zeznań świadków, mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający toporek lub siekierę.

343c

Od wczorajszego wieczora, pracuje specjalnie powołana przez Komendanta, grupa policjantów, którzy nieprzerwanie pracują nad opisaną sprawą. Trwają przesłuchania świadków i osób, które mogły mieć związek z przestępstwem. Zatrzymanie sprawcy opisanych kradzieży jest tylko kwestią czasu, mimo to Komendant lęborskiej policji wyznaczył 3000 zł nagrody dla osoby, która przyczyni się do wskazania i zatrzymania napastnika. Policja prosi o kontakt pod numerem tel. 59 8634-809 lub 997. Wszystkim osobom informującym nas o sprawcy opisanych kradzieży zapewniamy pełną anonimowość.

Zobacz film z monitoringu :

źródło: Policja Lębork

Udostępnij.