podpatrujemyW czwartek 21 listopada o godz. 14:00 zapraszamy na ulicę Wojska Polskiego, gdzie otwarta zostanie plenerowa wystawa fotografii pt. „Podpatrujemy”. Ekspozycja stanowi również podsumowanie projektu o tym samym tytule, które przez ostatnie tygodnie odbywał się w naszym mieście.

W ramach projektu młodzież, zamieszkała przy ulicach objętych programem rewitalizacji miasta, miała okazję poznać tajniki fotografii. Pod okiem instruktor Jadwigi Girsy-Zimnej – instruktorki fotografii w Słupskim Ośrodku Kultury – młodzież zdobywała praktyczne i teoretyczne podstawy warsztatu fotograficznego. Dzięki zdobytej wiedzy uczestnicy zajęć mogli wcielić się w rolę artystów i spojrzeć na swoje otoczenie przez „oko sztuki”.

Ich pracę, uwiecznioną na wielkoformatowych zdjęciach, zobaczymy już w czwartek. Zapraszamy.
Wystawę będzie można oglądać do 21 grudnia 2013 r.

Zajęcia realizowane zostały w ramach projektu „Rewitalizacja Traktu Książęcego w Słupsku w obrębie I obszaru problemowego Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2009-2015”. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Udostępnij.