Sprawdź godziny odprawiania mszy świętych na cmentarzach. Fot. sxc.hu

Sprawdź godziny odprawiania mszy świętych na cmentarzach. Fot. sxc.hu

Oto godziny i miejsca mszy świętych odprawianych na cmentarzach 1 listopada w święto Wszystkich Świętych. Informacje podaje diecezja koszalińsko-kołobrzeska. Spis sporządzony jest alfabetycznie.

BARWICE – Msza św. w kościele: w Ostropolu o godz. 8, w Kiełpinie o godz. 9.30 – po Mszach św. modlitwa na cmentarzu; w Barwicach Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Barcino – Msze św. na cmentarzach: godz. 9 w Korzybiu, godz. 11 w Barcinie, godz. 13 w Rumieńcu

Barzowice – Msza św. w kościołach, następnie procesja na cmentarzu: w Barzkowicach o godz. 9, w Starym Krakowie o godz. 10.30, w Chudaczewie o godz. 12

BIAŁOGARD ­­- Na wszystkich trzech białogardzkich cmentarzach Msza św. o godz. 12 – Wypominki parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na cmentarzu na Pękaninie od godz. 10 do 12

BIAŁY BÓR – godz. 9.15 Msza św. w kościele w Sępólnie i przejście na cmentarz na modlitwę za zmarłych, godz. 10 Msza św. na cmentarzu w Grabowie, godz. 10.30 Msza św. w kościele w Kołtkach, potem procesja na cmentarz, godz. 12 Msza św. na cmentarzu w Białym Borze

Biesiekierz – Msza św. na cmentarzu w Biesiekierzu o godz. 14, na cmentarzu w Parnowie o godz. 11.30

Biesowice – Msze św. w kościołach: o godz. 9.30 Płocko, godz. 12 Biesowice. Po Mszach św. procesja na cmentarz

BOBOLICE – Msza św. z procesją na cmentarzu w Bobolicach o godz. 14, na filiach: Chmielno i Gozd – Msza św. w kościele o godz. 10 i przejście na cmentarz, Kurowo i Porost – Msza św. w kościele o godz. 12 i przejście na cmentarz

BORNE SULINOWO – Msza św. o godz. 11 w kościele, po Mszy św. modlitwa za zmarłych na wszystkich 5 cmentarzach

Broczyno – Msze św. na cmentarzach: o godz. 10 w Broczynie, o godz. 12 w Machlinach

Bruskowo Wielkie – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Brzezie – modlitwa za zmarłych na cmentarzach: w Pieniężnicy po Mszy św. o godz. 10.45, w Brzeziu po Mszy św. o godz. 12.15

Brzeżno – Msza św. na cmentarzu: w Rzepczynie o godz. 10, po Mszy św. modlitwa za zmarłych, w Łabędziach o godz. 12 (po Mszy św. modlitwa za zmarłych)

CZAPLINEK – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

CZARNE – Msza św. na cmentarzu o godz. 15; w Międzyborzu Msza św. o godz. 11 w kościele, potem procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych

CZŁOPA – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

DARŁOWO – Msza św. w kościele w Cisowie o godz. 9.45, po Mszy procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych oraz Msza św. na starym cmentarzu (przy kościele św. Gertrudy) o godz. 12.

Dobiesław – Msza św. na cmentarzu w Iwięcinie o godz. 9.30, na cmentarzu w Dobiesławiu o godz. 12

Dobrzyca – godz. 12.30 nabożeństwo w kościele i procesja na cmentarz, następnie Msza św. na cmentarzu

DRAWSKO POMORSKIE – procesja na cmentarzu o godz. 10.30 następnie Msza św.

Dretyń – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Drzonowo – modlitwa za zmarłych na cmentarzach: Stepień po Mszy św. o godz. 8, Drzonowo po Mszy św. o godz. 9.15, Biała modlitwa na cmentarzu o godz. 10.40

Duninowo – Msze św. w kościołach, następnie przejście na cmentarz i modlitwa za zmarłych: w Możdżanowie o godz. 10.30, w Zaleskich o godz. 11.45, w Duninowie o godz. 14

Dygowo – Msze św. w kościołach, następnie procesja na cmentarz i modlitwa za zmarłych: w Czerninie o godz. 9.30; w Dygowie o godz. 11.30

Grzmiąca – Msza na cmentarzu o godz. 11

Gwda Wielka – Msza św. na cmentarzu w Żółtnicy o godz. 9.30, w Gwdzie Wielkiej o godz. 12

JASTROWIE – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Jezierzyce – Msza św. w kościele o godz. 9, następnie procesja na cmentarz

Jeżyce – Msza św. w kościele o godz. 12, następnie procesja na cmentarz

KALISZ POMORSKI – Msza św. w kościele: Giżyno godz. 8.30, po Mszy św. procesja na cmentarzu, Biały Zdrój godz. 9 (następnie procesja); Kalisz Pomorski Msza św. na cmentarzu o godz. 11 – pół godziny przed Mszą procesja

KARLINO – Msza św. na cmentarzu godz. 12.30

Karwin – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

KĘPICE – Msza św. na cmentarzu o godz. 12; 2 listopada modlitwa za zmarłych na nieczynnym cmentarzu w Osowie o godz. 16

Kłanino – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Kobylnica – Msze św. na cmentarzu: w Sierakowie Słupskim o godz. 10, w Kobylnicy o godz. 13

Koczała – Msze św. w kościołach, następnie procesje na cmentarzu: w Starznie o godz. 10, w Koczale o godz. 11.30

KOŁOBRZEG – Msza św. dla wszystkich parafii w kościele pw. św. Wojciecha o godz. 12.30, następnie procesja na cmentarz

KOSZALIN – Msza na cmentarzu o godz. 13

Kwakowo – Msza św. w kościele o godz. 11

Lipie – Msza św. na cmentarzu o godz. 14

Łącko – Msza św. na cmentarzu o godz. 12 30

Łekno  – Msza św. w kościele o godz. 13

Łubowo – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Malechowo – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Marcinkowice – Msze św. na cmentarzach: Lubiesz, godz. 9, Bronikowo, godz. 11, Marcinkowice, godz. 13

MIASTKO – Msza św. na starym cmentarzu o godz. 11, w Łodzierzy: Msza św. na cmentarzu o godz. 13

Mielęcin –  Msza św. w kościele o godz. 11, w Miłogoszczy również w kościele o godz. 9.30, w Wołowych Lasach również w kościele o godz. 13. Po Mszach św. procesje na cmentarz

Mielno – Msza św. w kościele o godz. 10.30, a na cmentarzu o godz. 12

Mierzyn – Msza św. w kościele o godz. 10.30, w Parsowie również w kościele o godz. 12

Mieszałki – Msza św. w kościele o godz. 13, w Kowalkach na cmentarzu o godz. 9

Osieki – Msza św. na cmentarzu w Suchej Koszalińskiej o godz. 11

Ostrowiec – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Parsęcko – Msza św. w kościele o godz. 12.30

Piaszczyna – Wałdowo: Msza św. na cmentarzu o godz. 14

PIŁA – Msza św. na cmentarzu dla wiernych z całego miasta o godz. 13, Motylewo: Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz. 11

Piława  – Msza św. na cmentarzu o godz. 11, Juchowo: Msza św. na cmentarzu o godz. 9, Łączno: na cmentarzu o godz. 12 30

POLANÓW –  Msza św. w kościele o godz. 10, na cmentarzu o godz. 11

POŁCZYN-ZDRÓJ – Msza św. na cmentarzu dla wszystkich parafii o godz. 12

Postomino – procesja z kościoła na cmentarz o godz. 12, potem Msza św. na cmentarzu

Rąbino – Msze św. na cmentarzu o godz. 8.30 i 12.30

Redło –  Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Robuń –  Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Róża Wielka – Msza św. w kościele o godz. 12

Rusinowo – Msza św. na cmentarzu o godz. 10

Rymań – Msza św. na cmentarzu o godz. 10

Rzeczenica – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Sarbinowo – Msza św. na cmentarzu o godz. 11 30

SIANÓW – Msza św. na cmentarzu o godz. 13

Skrzatusz – Msza św. w kościele o godz. 12

SŁAWNO – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Sławsko – Staniewice: Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Słonowice – Msza św. na cmentarzu o godz. 13

Słowino – Msza św. na cmentarzu o godz. 14

SŁUPSK – Stary Cmentarz: Msza św. ok. godz. 12.30, Nowy Cmentarz: procesja o godz. 11:30, a o godz. 12:00 Msza św. w kaplicy cmentarnej

Stara Łubianka – Msze św. na cmentarzach w Krępsku, godz. 10.30 i w Starej Łubiance, godz. 12

Stary Chwalim – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

Stary Jarosław ­­- Msze św. w kościołach, przy których są cmentarze i potem procesje: Krupy, godz. 9, Stary Jarosław, godz. 11, Kowalewice, godz. 13

Strączno – Msze św. w kościołach, przy których są cmentarze: Nakielno, godz. 9, Strączno, godz. 11, Rutwica, godz. 13

Sycewice – Msze św. w kościołach, przy których są cmentarze: Zębowo, godz. 10.30, Pałowo, godz. 12

Sypniewo – Msze św. na cmentarzach: Brzeźnica, godz. 9, Sypniewo, godz. 11, Nadarzyce, godz. 13

SZCZECINEK – Msza św. dla wiernych wszystkich parafii rozpoczyna się na cmentarzu ok. godz. 13.30, po procesji, która wyrusza o godz. 13

Szczeglino – Msza św. na cmentarzu w Kościernicy, godz. 11.30, na cmentarzu w Szczeglinie, godz. 13

Szwecja – Msza św. w kościele w Zdbicach, godz. 9.30, w Szwecji na cmentarzu, godz. 12, w Budach w kościele, godz. 14

Szydłowo – Msze św. na cmentarzach: Dolaszewo, godz. 9.30, Pokrzywnica, godz. 10, Szydłowo, godz. 12

Śmiechów – Msza św. na cmentarzu o godz. 11

ŚWIDWIN – Msze św. na obu cmentarzach o godz. 11

Świeszyno – Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Trzebielino – Msza św. przy kościele parafialnym, przy którym jest cmentarz, godz. 12

TYCHOWO ­- Msza św. na cmentarzu o godz. 12

Uniechów – Msze św. na cmentarzach: Cierznie, godz. 10, Uniechów, godz. 12

USTKA – Msza św. dla wiernych wszystkich parafii na cmentarzu o godz. 14

Ustronie Morskie – Msza św. na cmentarzu w Ustroniu Morskim o godz. 12, w kościele w Rusowie, godz. 12

WAŁCZ – Uroczystości na cmentarzu na Chrząstkowie, godz. 12, na Dolnym Mieście: Msza św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, godz. 13 i po niej procesja na cmentarz, Msza św. w kościele w Chwiramie, godz. 11.30 i potem procesja na cmentarz

WIELEŃ – Msza św. w kościele w Nowych Dworach, godz. 11.30, w Wieleniu na cmentarzu (już po stronie diec. poznańskiej), godz. 14

Wierzchowo (k. Złocieńca) – Uroczystości na cmentarzu o godz. 10.30

Wierzchowo (k. Szczecinka) – Na cmentarzu w Wierzchowie, godz. 11, w kościele w Kusowie, godz. 9

Wieszyno – Msze św. w kościołach w miejscowościach, gdzie są cmentarze i po nich procesje na cmentarz: Głobino, godz. 9, Wieszyno, godz. 11

Wrzosowo – Msza św. i procesja na cmentarz w kościele we Wrzosowie, godz. 13, na cmentarzu w Łykowie, godz. 15.30

Wyszewo – Msza św. na cmentarzu o godz. 10.30

ZŁOCIENIEC – Msze św. w kościołach, przy których są cmentarze: Cieszyno, godz. 9, Lubieszewo, godz. 11, Uroczystości na cmentarzu w Złocieńcu, godz. 11.30

Żelichowo – Msze św. na cmentarzach: Kuźnica Żelichowska, godz. 10, Żelichowo, godz. 11.30

Żukowo – Msza św. na cmentarzu o godz. 10.30

Żydowo – Msze św. na cmentarzach: Drzewiany, godz. 9.30, Żydowo, godz. 14

źródło: koszalin.gosc.pl

 

Udostępnij.