Słupska Liga Szkół Średnich w Futbolu Amerykańskim

Słupska Liga Szkół Średnich w Futbolu Amerykańskim

W najbliższą sobotę o 15.30 odbędzie ostatni mecz Słupskiej Szkolnej Ligi Futbolu Amerykańskiego. W meczu spotkają się drużyny Aniołów i Tytanów.

Zwycięzca tego meczu zostanie zwycięzcą całej ligi. Ponadto smaczku dodaje rywalizacja dwóch rozgrywających, Lewandowskiego i Białowąsa. Najbliższy mecz będzie niezwykle emocjonujący. Obie drużyny chcą wygrać. Do wygrania jest wiele – prestiż najlepszej szkoły w futbolu w Słupsku. Statystyki przemawiają za zespołem LO3 i Katolika czyli Aniołami. Do tej pory zwycięzcą ligi zostawała drużyna, która pierwszy raz brała udział w rozgrywkach. Kto wygra mecz i całą ligę? Będzie można się o tym przekonać już w najbliższą sobotę o 15.30 na stadionie 650 – lecia. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

II rekrutacja

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga rekrutacja do Klubu Futbolu Amerykańskiego Griffons Słupsk. Rekrutacja odbędzie się o 16.30 na sali lekkoatletycznej przy stadionie 650 – lecia. Będzie prowadzona do dwóch drużyn – juniorskiej oraz seniorskiej.

Do drużyny juniorskiej mogą próbować się dostać chłopcy w wieku od 14 do 18 lat. Natomiast do seniorów będą mogli zgłosić się wszyscy zawodnicy którzy ukończyli 18 rok życia. Rekrutacja potrwa ok. 1,5 – 2 godziny.

Udostępnij.