Debata z mieszkańcami Łeby. Fot. Policja

Debata z mieszkańcami Łeby. Fot. Policja

W Łebie odbyła się debata społeczna policji z mieszkańcami, głównym tematem były sprawy bezpieczeństwa podczas sezonu letniego oraz oczekiwania wobec policjantów z Łeby.

W bibliotece miejskiej w Łebie odbyła się debata społeczna zorganizowana przez komendanta komisariatu Policji w Łebie. Tematem debaty były sprawy bezpieczeństwa w minionym sezonie letnim nurtujące mieszkańców, w tym ich oczekiwania oraz funkcjonowanie policji i plany na przyszły sezon w Łebie.

W spotkaniu oprócz mieszkańców Łeby, udział wzięli radni miasta Łeba, przedstawiciele Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Kapitanatu Portu w Łebie, Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Stacji Ratownictwa Morskiego z Łeby oraz policjanci i władze samorządowe.

Najbardziej interesującym uczestników debaty tematem była głośna muzyka dochodząca z lokali, parkowanie pojazdów w miejscach niedozwolonych oraz nadmierna prędkość kierowców na ul. Nadmorskiej. Na pytania odpowiadał komendant powiatowy, jego zastępca oraz komendant komisariatu policji w Łebie i burmistrz Łeby. Wszystkie wnioski złożone przez mieszkańców zostały odnotowane i będą na realizowane – zapewnili funkcjonariusze.

 

Udostępnij.