Uczestnicy programu TV Polsat "Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu" na plaży w Rowach

Uczestnicy programu TV Polsat „Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu” na plaży w Rowach źródło: rochstar.tv

Wypad nad morze a tam: ciężki trening na plaży, zawody z turystami, mecz z byłymi piłkarzami reprezentacji Polski, wspólne mieszkanie i przygotowywanie posiłków, pokusy czyhające na każdym kroku… – to zapowiedź odcinka programu telewizji POLSAT – „Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu”. Na „Fat Killersów” czekają tam na nich nowe zadania. Wystąpią m.in. w sześcioboju na plaży. Ich przeciwnikami będzie grupa turystów. Na czele drużyny „Fat Killers” stanie Iwona Guzowska. Grupę turystów do boju poprowadzi Tomasz Iwan. Ale nasi bohaterowie będą musieli także zmierzyć się z wyzwaniami innego rodzaju. Czy odważą się w końcu założyć stroje kąpielowe?

W czasie wyjazdu uczestnicy programu zamieszkają razem w jednym domu. Będą musieli sami przygotowywać sobie posiłki zgodne z dietą. Będą tez musieli stawić czoła różnym pokusom (także gastronomicznym) czyhającymi na każdego turystę podczas nadmorskich wyjazdów.

W sobotę 19 października o 17:45 w TV Polsat będzie można zobaczyć zmagania uczestników w siódmym odcinku programu, który kręcony był w nadmorskiej miejscowości Rowy. Przy udziale Iwony Guzowskiej i Tomasza Iwana. Przy zmaganiach na plaży brali udział także plażowicze oraz pracownicy Kormoran Medical SPA w Rowach

[quote]

„Fat Killers – Zabójcy tłuszczu” to program, w którym z problemem otyłości zmierzy się 6 osób. Nadwaga każdego z nich przekracza liczbę kilkudziesięciu kilogramów. Próbowali różnych diet, wielokrotnie się odchudzali, zawsze z marnym skutkiem. W programie zobaczymy jak coś, co wydaje się niemożliwe staje się faktem. Tym faktem będzie utrata przez każdego z bohaterów od 40 do ponad 100 kilogramów. I to wszystko w 8 miesięcy!

W odzyskaniu kontroli nad swoim życiem, a co za tym idzie w pozbyciu się nadwagi pomoże im trener i dietetyk Konrad Gaca, twórca własnej metody odchudzania. Każdemu z uczestników programu zostanie także przydzielony ktoś, kto walkę z problemem otyłości ma za sobą, kto schudł wiele kilogramów i swoim doświadczeniem w tej kwestii może się podzielić z naszym bohaterem.

Proces odchudzania nie jest łatwy i szybki. Mimo pierwszego, szybkiego spadku wagi, cały cykl trwa ponad pół roku. Przez ten czas obserwujemy naszych bohaterów, ich zmagania, sukcesy i porażki, wzloty i upadki. W miarę rozwoju akcji widz dostrzega, że oni nie tylko chudną, nie tylko stają się zdrowsi i piękniejsi, zmianie ulega całe ich dotychczasowe życie. Wreszcie mogą bez zadyszki pokonać schody, podbiec do autobusu czy samemu zawiązać sobie buty. Potem przyjdzie czas, aby spełniać swoje nierealne dotychczas marzenia.

Większość diet walczy z kilogramami, a zapomina o człowieku. A otyłość zaczyna się w głowie i jest tylko zewnętrznym przejawem tego, że coś w otyłym człowieku zaburzyło jego pierwotne poczucie psychicznej/duchowej harmonii.

Celem, do którego dąży każdy z bohaterów programu jest nie tylko zrzucenie kilogramów. Celem jest odzyskanie kontroli nad własnym życiem, wzięcie odpowiedzialności za to jak się je przeżyje. Odnalezienie sposobu i drogi do własnego szczęścia. Program ma na celu udokumentowanie powrotu godności, wiary w siebie, miłości. Walka każdego z tych ludzi nie jest walką o wagę, jest walką o życie bez wstydu, bólu, żalu, strachu, nienawiści do siebie, poczucia byciem ofiarą.

[/quote]

Więcej o siódmym odcinku programu: http://rochstar.tv/pl/fatkillers-zabojcy-tluszczu/aktualnosci/fat-killers-zabojcy-tluszczu-7-odcinek-19-pazdziernika-o

Udostępnij.