l-miller-konferencja

Leszek Miller, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej, odwiedził Słupsk żeby wspomnieć że SLD nie popiera udziału w referendum gdy do „prawdziwych” wyborów jest mniej niż rok. Tym przesłaniem SLD będzie mówiło o każdym referendum w tym okresie.

Platforma w Słupsku równa się Prawo i Sprawiedliwość w Warszawie

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=Fj_Jw5FN2PE” width=”560″ height=”315″]

Leszek Miller w oświadczeniu stwierdził że nie weźmie udziału w referendum w Warszawie. W stolicy Polski jak i w Słupsku nie występują żadne okoliczności, zważywszy że za rok wszyscy pójdziemy do urn wyborczych i wybierzemy nowe władze w naszych miastach, gminach w ramach wyborów do samorządu terytorialnego – dodaje przewodniczący SLD. Wg Millera – Platforma Obywatelska, dążąc w Słupsku do referendum zachowuje się z pełną dozą hipokryzji, zważywszy że w Warszawie Platforma robi wszystko żeby do referendum Warszawiaków zniechęcić.

Przewodniczący SLD mówi że zdaje sobie sprawę że są zastrzeżenia co do prezydenta Warszawy czy Słupska, ale za rok są wybory w których naprawdę się wybiera.

Mamy wrażenie że nie liczą się konkretne bardziej lub mniej argumenty przeciwko prezydentowi czy to Warszawy czy Słupska – najważniejsze że do wyborów jest mniej niż rok. Trudno odnieść wrażenie że jednak porównanie Słupska do Warszawy może być na wyrost.

 

Udostępnij.