policja_kontrolaPolicja_plZwolnijcie i nigdy nie wsiadajcie za kierownicę po alkoholu – policjanci ostrzegają turystów, którzy wybierają się samochodami na długi weekend m.in. nad Bałtyk.

Niestety do czwartkowego poranka drogówka już 115 razy wyjeżdżała na miejsce wypadków. Zginęło w nich 5 osób, a 147 zostało rannych. Zatrzymano aż 613 pijanych kierowców.

Pomorska policja do niedzieli zwiększyła liczbę patroli m.in. na drogach krajowych nr 6, 7, 20, 21 oraz 22. Funkcjonariuszy z radarami spotkamy jednak również na drogach wojewódzkich, przede wszystkim na trasach wjazdowych do miast.

Na korki musimy być przygotowani przy skrzyżowaniu krajowej „szóstki” w Redzie z drogą woj. nr 216 (na Hel), w Gdyni-Chylonia na wjeździe i zjeździe z obwodnicy Trójmiasta (trwa tam remont) oraz na bramkach autostrady A1.

W Słupsku w związku z organizacją Święta Ryby, Święta Miasta i Dwumiasta oraz Gali Operowej Musica Classica, od godz. 17 w czwartek do godz. 7 rano w poniedziałek (19 sierpnia) wyłączony będzie z ruchu Placu Zwycięstwa.

(KGP/slupsk.pl/js fot. policja.pl)

Udostępnij.

Komentarze są niedostępne.