Policjanci  zatrzymali pijanego mężczyznę, który opiekował się ośmiomiesięcznym synem. 29- latek był tak pijany, że wózek, o który się podpierał przewrócił się na jezdnie. Badanie stanu trzeźwości 29- latka wykazało ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Kierowca jednego z przejeżdżających samochodów zauważył w Żukowie (pow. kartuski) idącego ulicą zataczającego się mężczyznę prowadzącego wózek z dzieckiem. Był tak pijany, że w pewnym momencie wózek, o który się podpierał przewrócił się na jezdnię. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Badanie alkomatem 29-letniego mieszkańca Żukowa wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziecko pod opiekę matki.
Po wytrzeźwieniu mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź uszczerbek na zdrowiu  za co może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij.

Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879